mail: biuro@ebiostyle.com
MYDŁO ALEPPO 200G ZERO WASTE
OPAKOWANIE ZBIORCZE BRAK
Oryginalne, klasyczne mydło Aleppo, o wyjątkowej sławie, które znaleźć można w łaźniach na całym Bliskim Wschodzie od niepamiętnych czasów. Wytworzone w sławnych mydlarniach Aleppo, niezwykłym mieście Lewantu.ZERO WASTE - PRODUKT PRZEZNACZONY DO KONFEKCJI
WŁAŚCIWOŚCI:- Oliwa z oliwek odżywia, nawilża i działa ochronnie
- olej laurowy działa leczniczo, kojąco i lekko antyseptyczne, oczyszcza i przywraca blask zdrowej skóry, zachowuje naturalny poziom nawilżenia skóry
- 100% naturalne, na bazie roślinnej, biodegradowalne
- satysfakcjonujące ekonomiczne w użyciu.
- Produkt naturalny nie zawiera alergenów, konserwantów oraz innych sztucznych dodatków. Przetestowany dermatologicznie.
PRZEZNACZENIE
Uniwersalne, najwyższej jakości, cenione przy wymagającej i problematycznej cerze ze względu na niezwykłą łagodność i idealne oczyszczanie skóry. Stanowi doskonałe uzupełnienie terapii w przypadku problemów skórnych takich jak: egzema, łuszczyca, atopowe zapalenie skóry. Idealne do mycia ciała, twarzy, włosów i higieny osobistej. Może służyć całej rodzinie. Zmyje, łagodnie usunie plamy z delikatnej bielizny. Naturalny produkt odstraszający mole. Po użyciu przechowywać w suchym miejscu.
Skład:
- olea europea fuit oil, aqua, sodium hydroxide, laurus nobilis fruit oil.
Uwaga!
Chronić oczy! W przypadku dostania się kosmetyku do oczu, przemyć dużą ilością wody! Tylko do użycia zewnętrznego. Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Dane kontaktowe producenta:
Nazwa: TADE
Kraj: Francja
Miasto: SIGNES
Ulica: Avenue de Paris Parc d'Activités
Kod Pocztowy: 83870
E-mail: web@tade.fr
Numer telefonu: +33 04 94 62 65 62
Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!
Napisz recenzjęWłaściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.
mail: biuro@ebiostyle.com
Krem ze śluzu ślimaka 150 ml Schnecken PH
Krem nawilżający 100ml Rose of Bulgaria
Krem Collagen (kolagenowy) 100ml PH
Żel ze śluzu ślimaka 125 ml Schnecken PH
Krem na dzień 50ml Rose of Bulgaria
Krem przeciwstarzeniowy Q10 50ml Rose of Bulgaria
Krem na noc 50ml Rose of Bulgaria
Krem na przebarwienia 50ml Altersflecken PH
Multi active day - krem na dzień 50ml Regina Roses
Krem pod oczy 25ml Rose of Bulgaria